Якою має бути студія танцю? 5 пунктів, які мають бути

студия танцаЛюди, які професійно (або напівпрофесійно) займаються танцями – безумовно, творчі особистості, тож для них дуже важливо, щоби оточуючий їх простір був оформлений зі смаком. Тому дизайн танцювальної студії має бути, з одного боку, стильним (приклад https://polyakova.biz/ua/design-interior-photos-ukr.html), а з іншого – таким, що не відволікає увагу від процесу. І хоча питання оформлення приміщення залежить суто від смаків власника танцювальної школи, однак існує кілька неписаних правил, котрі мають бути виконані.

Атмосфера залежить від інтер’єру

Танцювальна школа – це, перш за все, великі простори. Однак, як зазначають фахівці, атмосфера, що тут панує, здебільшого залежить від інтер’єру студії. Отже, її оформлення є дуже важливим. Воно, передусім, передбачає високу функціональність усіх приміщень, які входять до студії танцю, а також наявність у цих приміщеннях дійсно необхідних елементів. Таким чином, танцювальна зала, кімната для відпочинку, а також інші кімнати необхідно обладнати відповідно до їхнього призначення. До речі, в деяких студіях є навіть кухня для відвідувачів (отже, візьміть це на замітку).

Стиль кожного приміщення зазвичай розробляється окремо, проте варіант, коли уся студія в цілому підпорядкована єдиному стилістичному напрямку, в сучасному дизайні також можливий. Більш сміливі, а також ті, хто любить звертати на себе увагу, часто віддають перевагу такому напрямку, як «змішування стилів».

Обов’язкові пункти щодо оформлення будь якої студії танцю

Однак які елементи мають бути присутніми у будь-якій танцювальній школі?

  • Для підлоги потрібен спеціальний паркет, а стіни бажано обшити м’якими панелями.
  • Для таких спеціалізованих приміщень, як студї танцю, обов’язкова наявність якісної вентиляції повітря.
  • Гарне освітлення – також те, без чого неможливо обійтися. Для цього потрібні великі вікна, а для випадків, коли денного світла недостатньо, необхідно подбати про обладанання зали великою кількістю світильників, які треба рівномірно розподілити по всій стелі і навіть по стінах. До речі, бажано, щоб у вас була можливість регулювати інтенсивність світла.
  • Гарна акустика теж є обов’язковою. Звук має рівномірно надходити до будь-якого кутка зали. Крім того, слід подбати про регулювання його гучності.
  • Дзеркала – іще одна дуже важлива річ. Дзеркала мають бути розміщенні по периметру всієї зали. Однак також бажано мати спеціальні штори, якими, у разі необхідності, можна закрити частину дзеркал.

У деяких випадках також передбачається наявність танцювального верстата або пілона – усе залежить від напрямку танців, що їх викладають у студії.

Другие статьи